preloader

Hakkımızda - Çukurova Büro Makinaları

BİZİ TANIYIN

Çukurova Büro Makineleri olarak 2008 yılında faaliyete başladık. Olivetti Adana, Mersin bölgesinde SATIŞ,  YEDEKPARÇA, SATIŞ SONRASI HİZMET VE SERVİSİNİ sağlamaktayız.

2008 YILINDA KURULAN FİRMAMIZIN İLK AMACI SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİNİN İHTİYAÇLARINA UYGUN ÇÖZÜMLER GELİŞTİREREK MEMNUNİYET SEVİYESİNİ EN ÜST SEVİYEDE TUTMAKTIR. MEMNUN OLAN MÜŞTERİLERİMİZ REFERANSLARIYLA BİZLERE YENİ MÜŞTERİ OLARAK DÖNMEKTEDİR. GELİŞEN HİZMET ANLAYIŞIMIZ VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİMİZ SONUCUNDA FİRMAMIZ ; SEKTÖRÜN ÖNCÜ FİRMASI OLİVETTİ’NİN ADANA, MERSİN YETKİLİ SATIŞ VE SERVİS HİZMETLERİNİ VERMEYE BAŞLAMIŞTIR.

DAHA SONRASINDA GELİŞEN VE KURUMSALLAŞAN MÜŞTERİLERİMİZİN İSTEKLERİ DOĞRULTUSUNDA SAMSUNG , HP , CANON , KYOCERA MİTA , XEROX , SHARP , BROTHER , UTAX , DEVELOP VB MARKALARIN servis hizmetini vermekteyiz.

HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR İLE ; FARKLI İŞ SAHALARINDAKİ İHTİYAÇ VE ÇÖZÜMLERE UYGUN PROJELER SUNAN FİRMAMIZ SEKTÖRÜN LİDER FİRMALARININ YENİ ÜRÜN VE HİZMETLERİNİ VE BU KONUDAKİ GELİŞMELERİ SÜREKLİ OLARAK TAKİP ETMEKTEDİR.

SATIŞINI YAPTIĞIMIZ OFİS BÜRO MAKİNALARININ EKONOMİ VE MALİYET AÇISINDAN DAHA UYGUN OLMASI SEBEBİYLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİNE KİRALAYARAK ; VEYA MEVCUT OLAN CİHAZININ BAKIMI VE SERVİS ANLAŞMASI GİBİ DİĞER HİZMETLERİMİZDEN DE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ FAYDALANABİLİRLER.

SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTEMİZ VE PROFESYONEL EKİBİMİZLE SİZİN YANINIZDA OLMAK VE SİZLERE EKONOMİK VE KURUMSAL ÇÖZÜMLER SUNMAK BİZİ VE EKİBİMİZİ MUTLU ETMEKTEDİR.