preloader

Fotokopi Makinesi-Yazıcı Kiralama

Neden Biz?

17 yıldır fotokopi ve yazıcı kiralama hizmeti sunan Çukurova Büro Makinaları, doküman işleme sistemlerinde son teknoloji fotokopi ve yazıcı makineleri kiralayan güvenilir ve kurumsal bir firmadır. Geniş ürün yelpazesi ile firmaların fotokopi ve yazıcı ihtiyacını karşılayan Çukurova Büro Makinaları, profesyonel bir çözüm ortağınızdır.

Hemen Bilgi Al!

+90 506 488 23 33

Yedek Parça ve Sarf Malzemeler

Toner

Maintenance kit

Drum

Drum blade

Developer

Fuser Unit

Merdane

Heater Roller

NASIL TEMİN EDİLİR?

Çukurova Büro Makinaları olarak Çukurova bölgesinde (özellikle Adana, Mersin, Hatay’da) faaliyet göstermekteyiz. Fotokopi makinesi, yazıcı (printer) ve çok fonksiyonlu makinelerin satış, teknik servis, kiralama hizmetlerimize ek olarak yedek parça ve sarf malzeme satışı desteği de vermekteyiz.

Fotokopi makineleri ve yazıcılar ; evinizde , ofisinizde , işyerlerinde kısacası heryerde çok fazla ihtiyaç duyulan cihazlardır. Yoğun iş temposuna bağlı olarak da baskı yükünüzde artabilir. Fotokopi makineri ve yazıcılarında baskı hizmetine devam edebilmeleri için birtakım sarf malzemeleri gereklidir.

Tırnaklar , dişliler ve paten grupları gibi makinenizin ihtiyacı olan tüm fotokopi makinesi-yazıcı yedek parça ve sarf malzemeleri temin edebilirsiniz…

Orijinal veya bizim satışını yaptığımız kaliteli orijinaline yakın muadil sarf malzeme kullanarak fotokopi makinenizde büyük vakit ve maddi kayıp yaşamazsınız.

Fotokopi makinenizin çok önemli kritik parçalarına hasar vermez, zamanından önce ömrünü yitirmesini önlersiniz. Kopya birim maliyetinizi düşürebilirsiniz.

Fotokopi makineniz ilk gün ki gibi fotokopi çekmeye devam eder. Fotokopi makinenizin arızaları azalır, yoğun iş temponuzda yarı yolda kalmazsınız.

Satışını yapmış olduğumuz sarf malzemlerinin kullanmış olduğunuz fotokopi makinesi ve ya yazıcızın mekanik sistemiyle %100 uyumludur dolayısıyla problemler yaşamazsınız.

Orijinal yada bizim önerdiğimiz orijinal yakın muadil sarf malzemeleri kullanmanız durumunda onarım masraflarına ekstra para ödemeyerek kâr elde edersiniz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Daha detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz…