Renkli Fotokopi Makinası

Açıklama

Çok işlevli yazıcılar, A3 renkli, d-Color MF2555, yüksek standartlarda güvenilirlik, kalite ve güvenlik gerektiren modern ve dinamik çalışma ortamlarında çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Yeni, modern ve sezgisel kullanıcı arayüzüne sahip 10,1 inç renkli dokunmaya duyarlı operatör paneli sayesinde çalışma basit ve sorunsuz hale getirildi.

Dakikada 200 sayfaya kadar tarama yapabilen yıldırım hızında, tek geçişli çift taraflı tarama besleyici ve çok sayıda sonlandırma seçeneği dahil olmak üzere etkileyici bir dizi tarama seçeneği, optimum üretkenlik sağlar.

Yazıcı görüntülerinin olağanüstü kalitesi ve çeşitli sonlandırma seçenekleri, her zaman yüksek kaliteyi garanti ederek karmaşık işlerin gerçekleştirilmesine olanak tanır.

d-Color MF2555 hassas verilerin korunmasını sağlayan ve cihazı olası siber tehditlerden koruyan üst düzey entegre özellikler sayesinde en son güvenlik gereksinimlerine uygundur.

Veri Güvenliği Kitine ve veri şifreleme için TPM’ye, yine standart olarak bazı yeni güvenlik protokolleri eklenir: E-posta mesajlarının dijital imzası için S / MIME, sertifikaların basitleştirilmiş kaydı için SCEP, kontrol için OCSP / CRL İnternet üzerinden güvenli bilgi göndermek için kimlik doğrulama sertifikalarının ve TLS 1.3’ün iptal durumu.

d-Color MF2555, çevresel etkileri azaltmayı amaçlayan bilinçli bir araştırmanın sonucudur; Co2 emisyonlarının azaltılması, enerji tüketimi ve özellikle düşük TEC değerleri ile garanti edilirken, toner ve uzun ömürlü bileşenlerin benimsenmesi, atıkta önemli bir azalma ile birlikte işletim maliyetlerinin sınırlandırılmasını sağlar.

BROŞÜR İNDİR